Inspiratie

‘Er is geen beroep dat zo veel mogelijkheden biedt je eigen amateurisme te verbergen als dat van kunstenaar’ (quote Kasper C. Jansen)

Collega’s
Mijn grote vriend Maarten – www.maartenboekweit.nl
Eva Louren – www.evalouren.com
Machteld Rullens – www.machteldrullens.nl
Hester Plomp – www.hesterplomp.nl
Marline van der Eijk – http://www.blogger.com/profile/00627712931849112173
Vincent Schats – www.vincentschats.nl
Anne Forest – www.anneforest.nl
Guido van der Linden – www.guidovanderlinden.nl
Lisanne Ackermann – www.lisanneackermann.nl
Katinka van Gorkum –
Miranda Meijer – www.Mirandamijer.nl
Kees van Wennekedonk – www.keesvanwennekedonk.nl
Cathérine Kuebel – www.catherinekuebel.net
Charlie Richardson – http://facebook.com/csheep
Keira Greene – www.keiragreene.com
Chris Brans – www.chrisbrans.nl
Nishiko – www.nishiko55.com/
Paulien Oltheten – www.paulienoltheten.nl
Tudor Bratu – www.tudorbratu.com
Pawel Althamer – https://en.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Althamer

Films:
Jacques Tati – Playtime / traffic
Andrei Tarkovski – Andrei Rubjev, stalker, nostalgia

Documentaires
Our Daily bread

Boeken fictie
Arundhati Roy – the god of small things
John Coetzee – alle

Essayschrijvers
Charlotte Mutsaers – Rachels Rokje / Zeepijn

Boeken non-fictie
The china study

Dichters
Marloes Robijn
Muziek
www.morganakamerkoor.nl
gul night out